Nora Roberts “Päranduse koorem”

5. raamat, mille tegelane töötab sinuga samal erialal/ametis

“Päranduse koorem”
Autor: Nora Roberts
Tõlkija: Raili Puskar
245 lk
Kirjastus Ersen

Näppu sattus see raamat mulle ema käest. Tema oli raamatukogust küsinud lugemist, mis oleks lihtne, kiire ja mida lugedes palju mõtlema ei pea. Üks raamatutest oli “Päranduse koorem”. Ema luges raamatud läbi ja tõi mulle sõnadega: “Mulle on sattunud kaks kriminaalse tegevusega raamatut lugemiseks. Äkki sulle meeldib ka? Hea, lihtne lugeda.”

Tõesti oli lihtne lugeda. Ühe õhtuga sai raamat loetud ja oli samas natuke põnev ka. Põnevus säilis lõpuni. Armastust oli ka piisavalt, aga erootilise romaani teema alla minu jaoks ei paigutunud. Samas vahelduseks sobis küll.

noraroberts

Väikeste mööndustega läheb minul see raamat 5. teema alla, sest naispeategelane on ehtekunstnik. Ma ei julgeks ennast kunagi ehtekunstnikuks nimetada, aga kui ma poleks õpetaja, oleksin ilmselt ehtekunstnik. Nokitsen hobi korras ehteid teha ja käisin täna hõbesavi kursusel hõbedast sõlge tegemas. Seetõttu tundsin ka natuke hingesugulust, kuid võrreldes Pandoraga olen mina ikka tõeline jänes – üks mingit tonti metsa taga ajama ma ei lähe ma “eluski”.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s