Koidu V. G. Ferreira “Domineeriv värv. Must”

20. Raamat, mille ilmumist oled pikalt oodanud – vaatasin blogist, et natuke üle aasta!

Koidu V. G. Ferreira “Domineeriv värv. Must”
479 lk
Koitev OÜ

Sain raamatu 28. veebruaril sõbrannalt. Teadsin kohe, et pean võimalusel lükkama raamatu lugemist edasi nädalavahetusele, et poleks tööd, mille pärast peab minema magama normaalsel ajal. Leidsin endale vabandusi, et kõigepealt loen läbi mõlemast raamatukogust koju tassitud raamatud ja siis võtan nädalavahetusel raamatu ette.

Üleeile sai viimane raamatukogust laenutatud raamat loetud, lükkasin niigi lugemist 2 nädalat edasi, ja siis enam enda ees vabandusi polnud. Lugesin. Kui abikaasa õhtul magama tuli, kommenteeris, et mul vist on raamat, mida käest panna ei saa. Mõmisesin vastuseks ja mõtlesin ise, et otsin koha, kus saan raamatu pooleli jätta. Selleks ajaks oli kell juba üle südaöö. Mis sa arvad, kas õnnestus raamat pooleli jätta ja magama minna? Mis sa arvad, mis kell ma lõpuks magama sain? 2:45 öösel!!! Kui kella vaatasin, olin hämmastuses, kuidas see juhtus? (muide, täpselt sama juhtus eelmisel aastal esimese osaga, lõpetasin ainult umbes 10 minutit varem). Alles oli südaöö, tundus, nagu oleks möödunud kõigest pool tundi…  Olen 4 tundi maganud, aga õnnelik. Alustasin täna sama raamatut uuesti, mida ma väga tihti ei tee. Saan nüüd rahulikult lugeda, süveneda, ei pea kiirustama ärevuses, mis juhtuma hakkab. Peale esimest raamatut ma polnud veel täiesti kindel, kas sarja omale muretsen. Aga nüüd? Kindlasti. Ükskord. Kui raha rohkem on. Kui raatsin osta… Varsti. Üsna pea!

Mida ütleb eelnev tekst muljete kohta? Oh! Muidugi see meeldis mulle tohutult ja muidugi on hulluks ajav, et kaks osa on veel tulemas ja peab vist jälle palju ootama, et kolmas ilmuks ja siis neljas ka veel… Praegu silmasin, et äkki saab järgmist osa lugeda juba novembris. Muidugi ei lase ma ennast häirida, et raamat paigutatakse noorteraamatute kategooriasse. Noh! Olen hingelt noor 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s